This is just an info notification message.

Horoskopy astrologiczne

Horoskop progresywny

Horoskop ten ukazuje drogę Twojego rozwoju wewnętrznego. Horoskop progresywny daje pewne pojęcie o Twoich priorytetach, wartościach i celach. Odpowiada na pytania o drogę, jaką podążasz i ujawnia potencjalne zagrożenia oraz trudne, wyzywające momenty.

Opinie na nasz temat

  • Horoskop ten bardziej pokazuje emocje niż horoskop przyszłościowy, dlatego jest dla mnie ciekawszy. Horoskop progresywny dotyka mojego wnętrza i tego, co przeżywam, horoskop przyszłościowy dotyczy tego, co dzieje się na zewnątrz – zdarzeń sytuacyjnych. Horoskop progresywny polecam dla osób, które się trochę zagubiły w życiu i nie widzą drogi oraz dla tych, dla których emocje, odczucia i intuicja odgrywają najważniejszą rolę.
    dr Agnieszka Filipczak
  • Horoskop progresywny odbieram jako drogowskaz moich wewnętrznych lęków, nadziei i przeżyć. Mam wrażanie, że jest mi bliższy duchowo i rozwojowo. Pozwala mi obejrzeć siebie „od środka”.
    gość
  • Niezwykle ekspresyjny horoskop. Lepiej się po nim poczułam.
    Weronika

Wypełnij dane i przeczytaj swój osobisty horoskop progresywny

Wstaw datę, którą chcesz sprawdzić:

Wybierz wersje horoskopu dla siebie:

Rejestracja

Jeśli chcesz zarejestruj się. Rejestracja pozwala na utworzenie konta użytkownika, zapisywanie kupionych horoskopów w koszyku oraz udział w promocjach i konkursach. Rejestracja wymaga podania e-maila i rejestracji konta.

Zarejestruj się

Horoskop progresywny - wersja przykładowa

Przeczytaj przykład pełnego horoskopu progresywnego dla osoby urodzonej 01.01.1980 roku Łódź, Polska, godzina 12:00

Położenie planet oraz Ascendentu i Mc w znaku zodiaku
Słońce w Wodniku 317°10

Słońce w Wodniku wprowadza do Twojej natury odrobinę ekscentryczności. Otwierasz się na innych ludzi i na samego siebie. Patrzysz na świat w sposób twórczy, co sprzyja podejmowaniu wszelkich eksperymentów oraz badań naukowych, a także konstruowaniu własnej indywidualności. Podkreślasz własną niezależność, która idzie w parze z urokiem osobistym oraz przyjaznym, miłym nastawieniem do otoczenia. Łatwo zjednujesz sobie sympatię innych, wzrasta Twoja popularność.

Wykorzystuj swój bystry umysł oraz błyskotliwe, futurystyczne myślenie.

Księżyc w Wadze 199°19

Księżyc w Wadze rozwija w Tobie zdolności dyplomatyczne. Nabierasz przy tej progresji mnóstwo wdzięku i kurtuazji. Sympatycznymi manierami i taktem potrafisz załatwiać wiele spraw, z którymi wcześniej prawdopodobnie miewałeś problemy.

Popularność i zdobywanie nowych kontaktów stają się dla Ciebie coraz ważniejsze, potrafisz wiele dla nich poświęcić. Doskonale sprawdzisz się teraz, pracując z ludźmi, dla ludzi lub przy nich.

Silnie odczuwalna chęć czy nawet potrzeba unikania konfliktów i zatargów wynika z Twojej potrzeby spokoju i komfortu.

Merkury w Wodniku 329°4

Merkury w Wodniku korzystnie i widocznie wpływa na rozwój Twoich talentów. Ciekawość oraz łatwość w przyswajaniu informacji dotyczy przede wszystkim dziedzin nowych, niezbadanych, ciągle rozkwitających. Odnajdziesz się w pracy związanej z informatyką, metafizyką, a także wśród wykształconych naukowców. Zyskujesz szansę, aby odkryć lub stworzyć coś nowego, często rewolucyjnego.

Najważniejszym pozostaje, abyś wykorzystywał zwiększone możliwości swojego intelektu. Szybko i sprawnie przyswajasz nową wiedzę, a elastyczność pozwala Ci piąć się w górę. Twórz i wykorzystuj swój chłonny, bystry umysł. I pamiętaj, że nawet pewne przejawy ekscentryzmu nie zniechęcają do Ciebie innych. 

Wenus w Rybach 356°12

Obecność Wenus w znaku Ryb zwiększa w Tobie empatię oraz gotowość do poświęceń, szczególnie dla dobra bliskich. W związku obdarzasz partnera szczerym, niegasnącym wsparciem, chcesz dla niego jak najlepiej. Możesz efektywnie wyrażać swoje uczucia poprzez poezję, prozę czy też malarstwo, rysunek czy rzeźbę.

Mimo rozwiniętej wrażliwości artystycznej to dobro innych jest dla Ciebie teraz wartością nadrzędną. Skupiasz się na tym, aby jak najwięcej pomagać. Zdarza się, że Twoja lojalność, dobre serce oraz szczodrość są wykorzystywane.

Szczególnie przy zawieraniu umów finansowych zachowaj daleko posuniętą ostrożność, najlepiej zasięgnij porady specjalistów. 

Mars w Pannie 162°19

Progresja Marsa w znaku Panny dodaje Ci odpowiedzialności i rozwagi w podejmowanych aktywnościach i zadaniach. Łatwiej skupiasz się na pracy i między innymi ta umiejętność koncentracji czyni Cię atrakcyjnym na rynku zawodowym. Dodatkowo zwiększasz swoją ambicję, możesz zająć jakieś eksponowane stanowisko, które wymaga trzeźwości myślenia oraz zdolności rozwiązywania problemów.

Związana z karierą edukacja również powinna przynosić Ci teraz więcej radości i profitów. Twój umysł jest tak chłonny, że z łatwością poradzi sobie z najtrudniejszymi przedmiotami, co może stanowić pewne zaskoczenie nawet dla Ciebie. Spróbuj uczyć się języków obcych. 

Jowisz w Pannie 157°34

Progresja Jowisza w znaku Panny zwiększa w Tobie krytycyzm. Entuzjazm przeradza się w myślenie sceptyczne. Łatwo skupiasz się na negatywach, nawet jeśli są one drobnymi szczegółami. Dodatkowo stajesz się pedantyczny, przywiązujesz wagę do wielu aspektów, które dotychczas nie były dla Ciebie istotne.

Bardzo wyraźnie dostrzegasz wady swoje i osób z Twojego otoczeniu. Z drugiej jednak strony pobudza się Twój intelekt. Możesz odkryć w sobie umiejętności analityczne lub językowe.

Saturn w Pannie 176°11

Saturn, przebywając w znaku Panny, zwiększa w Tobie rozwagę oraz zmysł praktyczny. Progresja sprzyja wszelkiego rodzaju pracy, studiom, podejmowaniu kursów doszkalających. Dzięki trzeźwemu, jasnemu myśleniu oraz wysokim wymaganiom zyskujesz wielką szansę na odniesienie sukcesu. Ciężka, metodyczna praca pozwoli Ci zostać cenionym fachowcem.

Mimo wszystko pamiętaj, że nikt nie jest idealny. Daj sobie czas na odpoczynek i nie podchodź do innych w zbyt krytyczny sposób. 

Uran w Skorpionie 235°20

Uran w znaku Skorpiona niejako utrudnia Ci wyrażanie uczuć. Doświadczasz głębokich i intensywnych emocji, silnie przeżywasz zmiany i rozterki. Mimo tego nie potrafisz się uzewnętrznić.

Neptun w Strzelcu 262°4
Pluton w Wadze 201°44
ASC w Bliźniętach 83°52
MC w Wodniku 317°46
Położenie planet w domach horoskopu
Słońce w Domu 10

Progresja Słońca w dziesiątym domu horoskopu silnie wiąże się z karierą zawodową – to właśnie praca oraz płynące z niej perspektywy okazują się teraz dla Ciebie wartościami pierwszorzędnymi, nadajesz im priorytet.

Niejako w naturalny sposób odsuwasz od siebie pozostałe aspekty egzystencji. Pniesz się do góry, pracujesz, zdobywasz coraz wyższe kwalifikacje. Ambicja i determinacja popychają Cię do przodu.

Często zaznacza się tutaj pragnienie założenia własnej firmy albo zajęcia wyższego, bardziej prestiżowego stanowiska w obecnym miejscu pracy. Łatwiej Ci teraz znaleźć dobry angaż, zdobyć honory i nagrody.

Czas uznaje się za sprzyjający. Jedyne, na co powinieneś zwrócić baczniejszą uwagę, to przejawiające się w Tobie tendencje dyktatorskie. Opanuj swoją butność. 

Księżyc w Domu 6

Księżyc w szóstym domu wzbudza w Tobie zainteresowanie zdrowiem, medycyną, ochroną środowiska, ekologią. Ujawniasz ponadto tendencje pedantyczne – dbasz o swój dom i najbliższe otoczenie, pilnujesz, aby panowały wokół Ciebie porządek i czystość. Czasami towarzyszy temu wszystkiemu wyraźnie zaznaczona potrzeba spokoju czy samotności.

Możliwe, że to właśnie izolacja zapewni Ci równowagę psychiczną; czas sprzyja kontemplacji, duchowej odnowie i rozwojowi. Spróbuj ćwiczyć jogę lub w inny sposób łączyć medytację z ruchem fizycznym.

Postaraj się nie dokonywać poważnych wyborów pod wpływem impulsu czy emocji – możesz głęboko żałować odejścia z pracy po kłótni z szefem. Z drugiej strony, pewne rzeczy po prostu trzeba zrobić; w tych przypadkach nie rozmyślaj zbyt długo. Spróbuj zapewnić sobie bezpieczeństwo emocjonalne.

Merkury w Domu 10

Merkury w dziesiątym domu pomaga w pracy handlowej, naukowej, nauczycielskiej. Doskonały intelekt pozwala Ci na uzyskanie wysokiego stanowiska, możesz także rozwiązywać zawiłe problemy, widzieć i kreować nową rzeczywistość.

Nadchodzi czas, w którym na nowo zdefiniujesz swoje pragnienia i poglądy. Możesz zmienić pracę lub dokonać czegoś, co w znaczący sposób przyczyni się do Twojego rozwoju zawodowego. Wysoka ambicja oraz siła woli pozwalają Ci zdecydowanie sięgać po obrane cele – to właśnie dzięki wierze w samego siebie możesz znaleźć się na upragnionym stanowisku.

Nie załamujesz się porażkami, potrafisz wielokrotnie ponawiać próby poprawy swoich kwalifikacji. Rozwojowi kariery sprzyjają ponadto cechy takie jak: dyplomacja oraz sympatyczny sposób bycia. Łatwo kontaktujesz się z innymi, pozyskujesz wartościowych znajomych. Umiesz wyrażać swoje myśli i uczucia w sposób bezpośredni i nieagresywny. 

Wenus w Domu 11

Wenus w jedenastym domu daje szansę na poznanie przyjaciół oraz nawiązanie nowych, szerszych i interesujących kontaktów towarzyskich. Stajesz się ogólnie lubiany, wzbudzasz powszechną sympatię. Zdolności dyplomatyczne pozwalają Ci uzyskiwać poparcie. Możesz liczyć na powrót, odwzajemnienie każdego dobrego uczynku.

Kontakty i spotkania z ludźmi przynoszą Ci wymierne profity. Radośnie wymieniasz poglądy i idee z innymi, dzięki czemu zyskujesz dodatkową szansę na rozwój i stymulację. Często zdarza się, że wśród Twoich nowych przyjaciół przeważają przedstawiciele płci przeciwnej.

Rozwijaj swoje zainteresowania, szczególnie w zakresie kultury, muzyki oraz wszystkiego, co artystyczne. 

Mars w Domu 5

Piąty dom odzwierciedla sprawy partnerskie, miłosne, erotyczne, ale wiąże się także z dziećmi i twórczą ekspresją.

Mars obdarza Cię tutaj otwartością oraz energią i zapałem do wszelkiego działania. Prawdopodobnie odczuwasz intensywną potrzebę aktywności, przygody, zabawy. Chętnie i łatwo zawierasz nowe znajomości, choć towarzyszy Ci przy tym pewna niestałość uczuć. Przeżywane przez Ciebie emocje zapierają dech swoim natężeniem, nie pozwalają skoncentrować myśli, zagarniają decyzyjność oraz zdrowy rozsądek.

Zdarza Ci się podejmować wiele działań pod wpływem impulsu. Dodatkowo czasami brakuje Ci wewnętrznej dyscypliny, odczuwasz dużo nieuzasadnionej zazdrości oraz frustracji, głównie seksualnej.

Nie rezygnuj z kreatywnego wyrażania siebie.

Jowisz w Domu 5

Progresja Jowisza w piątym domu horoskopu daje Ci szansę na poznanie kogoś szczególnego. Przy tym aspekcie często wchodzi się w nowe bliskie relacje czy związki. Jeśli już masz partnera, możecie zdecydować się na posiadanie dziecka.

Dodatkowo towarzyszy Ci dobry nastrój, który wiąże się ze zwiększeniem wiary w samego siebie oraz w Twoje talenty i umiejętności. Stajesz się zadowolony z życia, możesz wyrazić się twórczo poprzez sztukę.

Mimo tych wszystkich pozytywnych wpływów powinieneś uważać oraz kontrolować swoją tendencję do hazardu.

Saturn w Domu 5

Progresja Saturna w piątym domu horoskopu jest okresem pracy oraz samorealizacji w sprawach zawodowych. Ambicja i wytrwałość pomagają Ci zbliżać się do sukcesu.

Z drugiej strony nadchodzi czas, abyś rozwiązał sprawy, które dotychczas od siebie odsuwałeś. Porządki dotyczą przede wszystkim stosunków domowych. Możesz mieć trudności w kontaktach z dziećmi.

Pamiętaj, że szczera rozmowa jest najlepszym sposobem na odnalezienie konstruktywnego rozwiązania. 

Uran w Domu 8

Obecność Urana w ósmym domu horoskopu jest często widoczna w Twoich zainteresowaniach, oscylujących teraz wokół filozofii i psychologii. Zmieniasz swoje postrzeganie wielu kwestii, szczególnie tych dotyczących wiary, religii. Myślisz w świeży, twórczy i oryginalny sposób.

Podkreśleniu ulega seksualna strona Twojej egzystencji; często odkrywasz na nowo swoje potrzeby i preferencje.

Niepokojące jest z kolei to, że możesz znaleźć się teraz w jakiś sposób blisko śmierci. Niewykluczone są testamenty oraz związane z nimi formalności.

Czasami Uran pociesza Cię zastrzykiem pieniędzy, na przykład poprzez darowizny czy wygrane.

Neptun w Domu 9

W dziewiątym domu horoskopu Neptun ofiaruje Ci większość ze swoich pozytywnych oddziaływań. Dostajesz więc wrażliwość przydatną w studiach filozoficznych, społecznych i psychologicznych.

Możesz dokonać transformacji w kwestii poglądów religijnych.

Charakterystyczne są kontakty z obcokrajowcami lub zagraniczne wyjazdy, które pomagają Ci kształtować nowe priorytety oraz wizję samego siebie. Nowy światopogląd najpełniej wyrazisz poprzez sztukę, kulturę.

Pluton w Domu 6

Pluton w szóstym domu horoskopu kieruje Twoją uwagę ku sprawom zdrowotnym. Progresja sprzyja kontaktom z lekarzami, podejmowaniu badań, zapisom na zabiegi i kontrole. Nie uznawaj tego czasu za stracony – jeśli nie wypoczniesz, Twój organizm może w którymś momencie odmówić Ci posłuszeństwa.

Zadbaj również o swoje psychiczne samopoczucie; unikaj używek oraz nadmiernego stresu. 

ASC w Domu 3
MC w Domu 10
Aspekty
Księżyc i Pluton - koniunkcja, 2°17

Obecność Księżyca ma w tej progresji działanie oczyszczające, wskazuje na czas rozrachunku z przeszłością.

Możesz dokonać przewartościowania swoich dotychczasowych dokonań i poglądów. Zrewidujesz plany i bez żalu pożegnasz się ze starym, aby móc iść przed siebie z nową energią.

Wyruszasz po lepsze życie. 

Merkury i Merkury - sekstyl, 60°25
Merkury i Księżyc - trygon, 120°7

Merkury zwiększa Twoją aktywność intelektualną, prowokując do stawiania przed sobą coraz większych wyzwań. Twój umysł pracuje teraz sprawnie, tworzy wiele oryginalnych idei.

Przy odrobinie wysiłku możesz nie tylko nabyć nowe umiejętności i kwalifikacje, ale także odkryć w sobie jakiś talent. Czas sprzyja rozkwitowi zdolności artystycznych oraz literackich.

Równocześnie zwiększa się Twoja potrzeba dokonywania zmian, porządków w życiu zawodowym i towarzyskim. Nie trać wiary we własne poczynania i pamiętaj, że niekiedy, aby ruszyć przed siebie, trzeba usunąć z drogi to, co stare i niepotrzebne. Rewolucje wyjdą Ci na zdrowie.

Jeśli myślisz o zmianie pracy, jest to dobry czas. 

Wenus i Saturn - opozycja, 179°13

Ta nieharmonijna progresja wskazuje na ryzyko nawarstwiania się problemów. Osobno nie stanowiłyby one może poważnego wyzwania, ale w połączeniu zabierają Ci umiejętność koncentracji oraz wiarę w samego siebie.

Konflikty czy zaburzenia w życiu osobistym przekładają się na zmniejszenie efektywności podczas pracy. Stajesz się bardziej rozdrażniony, niejako prowokujesz sprzeczki.

Zwróć teraz szczególną uwagę na finanse.

Mars i Jowisz - koniunkcja, 2°8

Progresja ta wyraźnie sprzyja wszelkim ambitnym przedsięwzięciom – Jowisz daje Ci rozwagę, podczas gdy Mars pcha na szczyty. Stajesz przed możliwością zrealizowania swoich  planów, osiągnięcia ważnych celów, wprowadzenia w życie czegoś, co jest dla Ciebie istotne. Większość z tego, czym się teraz zajmujesz, powinna zakończyć się sukcesem i zapewnić Ci profity.

Śmiałość ułatwia Ci zdobywanie tego, po co wcześniej z różnych powodów bałeś się sięgnąć. Zyskujesz mnóstwo zaraźliwego entuzjazmu – mimo że niektórzy znajomi zapewne będą speszeni czy zaniepokojeni Twoją bezkompromisowością, kontakty z otoczeniem prawdopodobnie ułożą się teraz pomyślnie.

Wierzysz w swoje możliwości i cele, co w naturalny sposób przyciąga do Ciebie innych. Prezentujesz szczery optymizm – dzięki niemu ludzie czują się z Tobą dobrze. Twój podwyższony nastrój udziela się innym.

Możesz teraz odbyć fascynującą podróż.

Mars i Mars - koniunkcja, 1°44

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Mars i MC - trygon, 121°14

Taka harmonijna progresja wskazuje na nabycie cennej wiedzy i doświadczeń. To, co do tej pory przeżyłeś, wewnętrznie Cię wzmacnia. Dysponujesz dużą siłą i wytrzymałością psychiczną. Możesz szczęśliwie rozwiązać i korzystnie zakończyć wszystko to, co wcześniej wiązało się z koniecznością ogromnego zaangażowania. Wyzywające, trudne kwestie stają się jak najbardziej prawdopodobne do realizacji. Zmierz się z tym, czego do tej pory nie potrafiłeś, nie chciałeś, bałeś się.

Energia Marsa sprawia również, że bardziej wierzysz w samego siebie oraz w swoje cele i możliwości. Tryskasz optymizmem, ale także zdecydowaniem i samoświadomością. Łatwo Ci teraz wzbudzić ogólny szacunek.

Dodatkowo polepsza się Twoje zdrowie i ogólne samopoczucie.

Nie zmarnuj nadchodzącego czasu. 

Jowisz i Jowisz - koniunkcja, 2°38

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Saturn i Saturn - koniunkcja, 0°49

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Uran i Uran - koniunkcja, 1°16

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Neptun i Pluton - sekstyl, 60°28

Przy tym wpływie możesz liczyć na duchową i emocjonalną regenerację. Ponadto wzrasta Twój poziom wrażliwości i dociekliwości. 

Neptun i Neptun - koniunkcja, 1°8

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Pluton i Pluton - koniunkcja, 0°7

Aspekt bez znaczenia dla interpretacji horoskopu.

Pluton i Neptun - sekstyl, 59°13

Progresja sprzyja pracy twórczej i artystycznej. Wykorzystuj swój intelekt oraz empatię i intuicję.

Kosmogram pokazujący położenie planet w znakach zodiaku oraz w domach horoskopu.

Kliknij na planetę na zewnątrz kosmogramu
i odczytaj jej znaczenie

Asc123IC456Dsc789Mc101112AscMc

Szukaj w serwisie:
więcej
czytaj więcej
czytaj więcej
Aspekty
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.